Stłuczka


Bezgotówkowo obsługujemy klientów firm ubezpieczeniowych:

allianz

aviva

axa

benefia

compensa

ergohestia

generalli

gothaer

hdi

libertydirect

link4

mtu

proama

pzu

tuz

uniqua

warta

Gdy naprawa Twojego samochodu wymaga kontaktu z ubezpieczycielem nasza firma może przeprowadzić cały proces za Ciebie. Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych na rynku europejskim. Zajmiemy się kontaktem z ubezpieczycielem i będziemy koordynować cały proces naprawy od oględzin samochodu poprzez znalezienie auta zastępczego do finalnego rozliczenia naprawy.

W przypadku, gdy koszty naprawy są ponoszone bezpośrednio przez właściciela nasza firma przeanalizuje plan naprawy i postara zaproponować się tańsze rozwiązanie, które nie wpłynie w żaden sposób na bezpieczeństwo i jakość.

Proces naprawy rozpoczyna się od przetransportowania samochodu i przeprowadzeniu jego oględzin. Nasza firma zaproponuje naprawę, bądź wymianę uszkodzonych elementów. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany to części mogą pochodzić z trzech źródeł:

  • oryginalne komponenty produkowane przez producenta samochodu, najlepsza jakość, ale również najwyższa cena
  • zamienniki, nowe części produkowane przez inne firmy niż producent samochodu, dobra jakość tańsze rozwiązanie
  • części z odzysku, komponenty pochodzące z samochodów, które nie mają prawa poruszać się po drogach, ale w dalszym ciągu są sprawne i spełniają normy bezpieczeństwa, najtańsze rozwiązanie.

Po zaakceptowaniu planu naprawy zajmiemy się elementami wymagającymi naprawy. Dopilnujemy, aby nowo zainstalowane części były dopasowane. Nowo lakierowanie elementy nie będą się różniły kolorystycznie od reszty samochodu. Po naprawie auto będzie wyglądać i prowadzić się jak przed wypadkiem.