Lakierowanie i naprawy


Bezgotówkowo obsługujemy klientów firm ubezpieczeniowych:

allianz

aviva

axa

benefia

compensa

ergohestia

generalli

gothaer

hdi

libertydirect

link4

mtu

proama

pzu

tuz

uniqua

warta

Świadczymy szeroki wachlarz usług blacharskich, lakierniczych i detailingowych dla mieszkańców Olsztyna i okolic. Dokonujemy napraw blacharskich aut powypadkowych i pokolizyjnych stosując produkty najlepszych marek.audi

Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi, zapewniamy rozliczenia bezgotówkowe.
Dobór kolorów przeprowadzany jest przez specjalistów przy pomocy spektofotometru. W celu jak najdokładniejszego dobrania barwy lakieru posługujemy się również specjalnym imitatorem światła dziennego, który pozwala na bardzo dokładną analizę porównawczą koloru elementu wzorcowego z dorabianym lakierem.
Nowoczesna bezpyłowa kabina lakiernicza posiada zaawansowany system filtracji powietrza. Filtry wstępne, sufitowe, podłogowe oraz węglowe pozwalają na zaawansowaną wymianę powietrza. Dzięki takim rozwiązaniom nasza kabina chroni środowisko i zapewnia wysoką jakość powłoki lakierniczej.
Świadczymy również usługi malowań niestandartowych, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom reklamowym. Na życzenie klienta wykonanie dokumentacji fotograficznej naprawy. Na czas naprawy możliwe jest wypożyczenie samochodu zastępczego.

 

CHRONIMY ŚRODOWISKO!
W naszej lakierni używamy przyjaznych środowisku lakierów wodorozcieńczalnych. Lakierowanie odbywa się w bezpyłowej komorze, a wszystkie odpadki są utylizowane i nie trafiają do ziemi ani wody.

 

Kabina lakiernicza

Nasza kabina lakiernicza z zaawansowanym systemem filtracji powietrza.